fbpx
ОСТАННІЙ ПОДКАСТ

Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

Читати

Повідомлення успішно надіслано

Для пошуку
введіть назву запису

Володимир Орловський «Жнива».

00:00
00:00
Блог
Ти не більш ніж тварина?

Не можна порівнювати поведінку голуба й шимпанзе. Не можна проводити аналогії з мавпами, щурами чи бджолами. Людина - це складно.

Кому війна, а кому мати рідна

Війна – це суцільне зло. Як для людей, а так і для дикої природи. Що відбувається з біорізноманіттям під час війн? Чи для всіх війна – трагедія?

Хто замовляє музику

Що таке відчуття музики, і чому ми пов'язуємо набір звуків у мелодію та відчуваємо емоційні зміни? Як мозок обробляє музику та структурує мелодію – давня загадка людства.

Страх і ненависть на острові Гоф

Скоро розпочнеться одна з найскладніших наукових операцій ціною у 7,6 млн британських фунтів. І все заради знищення мишей.

Випадково геніальні

Інсульт, СНІД, миші, китайські близнючки. Що тут спільного, мабуть, подумали ви? Як виявляється, спільний тут – ген CCR5, але давайте по порядку.

Кінець довіри

Відомі випадки, коли тварини кооперувалися з людьми заради взаємовигідного полювання. Коли ця дружба змінилися на безжальну експлуатацію? Здається, це було питання часу. Ми, зрештою, на дивно недолугий і дурний вид, який здатний винищити найгарніше та найцікавіше, що створила природа.

Голос країни: математика і голосування

Що таке стратегічне голосування та парадокс Кондорсе? І чому, якщо число кандидатів більше двох, не існує демократичної системи виборів, яка задовольняє природні критерії.

Візьми мене під крило

В Італії щороку нелегально вбивають понад 5,6 мільйонів співочих птахів – зябликів, співочих дроздів та щевриків. Це традиційна їжа гурманів у дорогих ресторанах. І навіть офіційні заборони не здатні цьому завадити.

Підсів на кеш

Що вони роблять з нашим мозком? Чому гроші здаються такими привабливими? Як правильно торгуватися?

Лулу і Нана

Історія про двох дівчаток. Генетично модифікованих дівчаток.