ОСТАННІЙ ПОДКАСТ
Підписуйся на найнауковішу розсилку!
І отримуй щотижневі новини науки і технологій

  Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

  Читати

  Пардон за відволікалочку. Допоможи Куншт бути незалежним!

  Пардон за відволікалочку. Допоможи Куншт бути незалежним!

  Повідомлення успішно надіслано

  Для пошуку
  введіть назву запису
  Куншт — 23.03.19
  ТЕКСТ: Юлія Білоус
  Фото: Валентин Кузан
  Ми любимо тексти без помилок. Якщо ви все ж таки щось знайшли, виділіть фрагмент і натисніть
  Ctrl+Enter.
  Буде тобі наука щодня!

  Кажуть, хочеш зробити добре – зроби це сам.

  Протягом чотирьох років ми створювали друковане видання, що об’єднувало довкола себе науковців, журналістів, ілюстраторів та відданих читачів, які поширювали наші ідеї та підтримували науку.

   

  На жаль, друкований журнал завжди приречений мати вужчу аудиторію. Саме тому ми вирішили розширитися та створити онлайн-платформу, яка буде популяризувати науку щодня!

   

  Перейшовши в онлайн-формат, ми зможемо створювати не лише тексти, а й аудіо та відео, які будуть доступні до перегляду 24/7! Щодня на сайті з’являтимуться нові матеріали, що стосуватимуться актуальних питань науки й технологій. Ми будемо руйнувати міфи й створювати середовище для тих, хто зацікавлений у саморозвитку.

   

  Наш головний інструмент, який ми використовуємо вже чотири роки, – говорити про науку, поєднуючи її з мистецтвом. Тексти на сайті, як і в журналі, супроводжуватимуть роботи вже відомих українських ілюстраторів і тих, хто лише починає свій творчий шлях. Ми продовжуватимемо розповідати про науку якісно, доступно, а також красиво.

   

  Крім того, КунштКуншт– зі староукраїнської означає малюнок, картинка переходить у зручніший формат, який можна буде взяти з собою будь-куди – він поміститься у вашому смартфоні й навіть у навушнику. Довгі матеріали матимуть озвучений варіант, тож ви зможете дізнаватися про науку будь-де і будь-коли.

   

  Відтепер Куншт матиме майданчик для науковців, які вестимуть науково-популярні блоги. Ми хочемо, щоб в українському медіапросторі було більше місця для українських учених та їхніх досліджень. Саме так ми зможемо знайомити вас із представниками української науки, які творять українську науку тут і зараз.

   

  Ви зможете підтримати нас інформаційно, адже ділитися цікавими матеріалами з друзями тепер буде зручніше – позичати журнал більше не потрібно. Якщо ж ви захочете зробити фінансовий внесок у розвиток Куншт, ми не залишимося в боргу. Ви станете «Другом Куншт», «Найкращим другом Куншт» або «Кунштозавром», які отримуватимуть приємні переваги від проекту: від спеціального дайджесту наукових новин щотижня до ексклюзивного мерчу та друкованих випусків улюбленого журналу. Ми знаємо, що будь-який проект – це насамперед про людей, які за ним стоять; і радіємо, що відтепер в історії Куншт активну участь зможуть брати й читачі.

   

  До речі, саме вони стали основним рушієм нашого проекту, коли ми вирішили створювати сайт. Сорок неймовірних людей – наших постійних читачів – погодилися протягом кількох годин говорити з нами про те, яким має бути ідеальний сайт про науку. Завдяки їм усі довгі статті будуть озвучені, на сайті не буде рекламних банерів, а всі посилання на наукові дослідження або матеріали ЗМІ будуть розміщені наприкінці, щоб ви не відволікалися від читання.

   

  Прихильникам друкованого журналу теж не слід засмучуватися, адже Куншт продовжуватиме існувати в паперових версіях і виходитиме двічі на рік обмеженим накладом для наших Друзів.

   

  У цю мить ми розгортаємо нові сторінки нашого журналу, тепер – електронні. Попереду на Куншт чекає багато викликів, однак ми приймаємо їх. Ракета готова, злітаємо!

   

  З любов’ю,

  команда Куншт

  ТЕКСТ: Юлія Білоус
  Фото: Валентин Кузан
  Статті
  Наука
  Екологічно чиста отрута: уривок з книжки «Зоологічна екскурсія супермаркетом»

  Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?

  Наука
  Передумови приходу диктаторів до влади: Італія, Німеччина, РФ

  Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.

  Людина
  Як кожен з нас може подякувати військовим і допомогти їм з адаптацією

  Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?

  Біологія
  Не тільки в історії. Який слід залишить війна в наших генах

  Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?

  Космос
  Що таке сонячні плями і чи впливають вони на людей

  Чи можуть спалахи на Сонці та магнітні бурі провокувати погане самопочуття в людей?

  Ідеї
  Пропаганда у російському кіно

  Як кіно стало частиною пропагандистської та політичної ідеології росії та чи можна якось дати цьому раду?

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: