Кількість хвороб, пов’язаних із зором, швидше за все, збільшиться у наступні роки внаслідок старіння популяції та переїздами людей до міст. Життя в містах часто асоціюють з вищими ризиками хвороб очей, наприклад, із близорукостю2.
Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиВдалося вперше вилікувати вагіноз за допомогою пересадки мікрофлори. ВООЗ стурбоване щодо масштабів проблем із зором. Facebook запускає нову технологію, яка допоможе людям стильно вдягатися.
Facebook створює нову технологію на основі штучного інтелекту, яка допоможе людям модно вдягатися. Сервіс Fashion ++ використовує глибинну нейронну мережу для того, щоб пропонувати людям невеликі зміни в їхньому вигляді. Наприклад, закотити рукави чи змінити піджак.
Fashion ++ використовує класифікатор, навчений на тисячах зображень, за допомогою яких він вчиться оцінювати модні образи.
Система дає невеликі пропозиції і не рекомендує купувати абсолютно змінювати образ, тому людям не доведеться витрачати гроші, щоб виглядати більш модно1.
Група вчених з Ізраїлю повідомила про успішні результати першого клінічного дослідження, під час якого жінкам з вагінозом (захворюванням, яке виникає внаслідок дисбалансу мікрофлори піхви), стійким до антибіотиків, пересадили мікрофлору від здорових донорів. У досліджені взяли участь три донори та п’ять реципієнтів, чотирьом з яких вдалося досягнути ремісії без жодних побічних ефектів.
Вчені зазначають, що попри відсутність побічних ефектів, ця процедура має низку ризиків. Наприклад, перед трансплантацією необхідно впевнитися, що мікрофлора донора не має бактерій, стійких до антибіотиків, а також не містить сперматозоїдів. Вчені передбачають також інші ускладнення, проте не готові про них наразі говорити, тому що вибірка була занадто малою3.
Двадцять компаній викидають третину всього вуглекислого газу в атмосферу. Всі вони ‒ паливно-енергетичні. З 1965 по 2017 рік ці компанії виробили 35% усього вуглекислого газу та метану у світі, а це 480 мільярдів тонн4.
Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?
Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.
Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?
Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?
Чи можуть спалахи на Сонці та магнітні бурі провокувати погане самопочуття в людей?
Як кіно стало частиною пропагандистської та політичної ідеології росії та чи можна якось дати цьому раду?