Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиЧому дитина може не дивитися в очі та мати труднощі з мовленням? А ще бути зацикленою на одній темі чи грі? Цей епізод «Головного подкасту» про дітей, які, здається, живуть на якійсь своїй планеті, бо мають розлад аутистичного спектру. Як не пропустити потрібний момент і допомогти дитині адаптуватися до життя, розглядаємо разом з психіатром, кандидатом медичних наук Андрієм Бондарчуком.
Подкаст створений «Кунштом» на замовлення «Суспільного».
Які інфекційні захворювання можуть загрожувати українцям, зокрема військовим, в умовах війни з росією? Розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
Довкола української вишивки є чимало легенд та не надто досліджених тверджень. Олександра Сторчай з Музею Івана Гончара розповіла про найпоширеніші помилки, які стосуються вишивки та вишитих сорочок.
Забруднення водойм – ще один зі способів введення війни окупантами. Як розпізнати забруднення води та очистити її у побутових умовах?
Як створити комфортні умови для навчання дітей в умовах війни? Розповідає психологиня Світлана Ройз.
З початку повномасштабної війни частина українців почала переїдати, частина – недоїдати. Що з цим робити і як стрес впливає на харчову поведінку?
Як покращити якість сну в різних умовах під час війни та чим небезпечна депривація сну? Розповідає біологиня Ольга Маслова.