fbpx
ОСТАННІЙ ПОДКАСТ

Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

Читати

Повідомлення успішно надіслано

Для пошуку
введіть назву запису

На жаль, мені не жаль

00:00
00:00
Подкасти
Подкаст
Про дослідження Місяця

Коли Владислав Галімський писав картину «В місячну ніч» до підкорення космосу навряд підходили серйозно, але про Місяць уже щось знали. А що було потім? Розповідає співробітник НАСА Дорж Бату.

Подкаст
Про природу емоцій

Микола Пимоненко ,«Жертва фанатизму»,1899 рік. В основі - реальна історія. Агресія натовпу, відчай батьків, страх – звідки беруться такі сильні емоції? Коментує біолог Олександр Скороход.

Подкаст
Що таке селекція і чому не варто боятися ГМО

Микола Пимоненко, «Жниця»,1889 рік: дівчина радо посміхається, тримаючи у руках сніп пшениці. Люди займалися генною інженерією тисячі років. Але ми дійшли до ГМО та методу CRISPR? Відповідає біолог Алла Ємець. 

Подкаст
Як і чому ми бачимо кольори

Гаврило Васько «Портрет Бориса Томари». Віктор Досенко пояснює як ми розрізняємо кольори та бачимо світло.

Подкаст
Про таїнство життя та стовбурові клітини

Ікона «Різдво Христове», 1729 рік. Таїнство народження і життя – ці секрети сьогодні відкриті. Ми напевне знаємо: все це виникло з однієї клітини. Як це можливо? Розповідає біологиня Ольга Маслова.

Подкаст
Про суть кохання

Всеволод Максимович написав картину «Поцілунок» у 1913 році, і майстерно відобразив пристрать, близкість, радість дотику... Які ж процеси відбуваються у мозку, коли ми закохуємося? Коментує біологиня Оксана Півень.

Подкаст
Про природу звуку

Картина «Козак Мамай» знайома ще зі шкільних підручників. Старовинний інструмент видає чудові звуки, але як так сталося, що ми можемо ними насолоджуватися? Що таке звук? Відповідає фізик Антон Сененко.

Подкаст
Чому ми бачимо небо блакитним

Володимир Орловський створив картину «Жнива» у 1882 році. Над полем нависли важкі хмари, крізь які ледь помітно блакитне небо. Хвилиночку, а чому ми бачимо небо блакитним? Пояснює астрофізикиня Дар'я Добричева.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: