fbpx
ОСТАННІЙ ПОДКАСТ
Підписуйся на найнауковішу розсилку!
І отримуй щотижневі новини науки і технологій

Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

Читати

Пардон за відволікалочку. Допоможи Куншт бути незалежним!

Пардон за відволікалочку. Допоможи Куншт бути незалежним!

Повідомлення успішно надіслано

Для пошуку
введіть назву запису

Вийди за рамки: мова, фрейми і пропаганда

00:00
00:00

Документ, який ніхто ніколи не читає, але ми дуже радимо.

 

Будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду з користувачем. Тут наведено ваші права та обов’язки щодо доступу, відвідування та використання сайту https://kunsht.com.ua

 

Ви можете отримати доступ до цієї Угоди в будь-який час.

 

Купуючи Товари, реєструючись, відвідувідуючи або використовуючи сайт, Ви даєте згоду на цю Угоду з користувачем.

 

Якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди з користувачем, ви не повинні отримувати доступ, відвідувати та/або користуватися Сайтом.

 

Окрім перегляду цієї Угоди, перегляньте також нашу Політику конфіденційності, оскільки Політика конфіденційності є частиною Угоди між вами і нами.

 

Ця Угода з користувачем може час від часу змінюватися, тому радимо перевіряти її. Щоб ви знали, коли ми вносили останні зміни, ми налаштуємо дату останнього перегляду на початку цього документа.

 

Якщо ми внесемо значні зміни до ваших прав або зобов’язань за цим Договором, ми розмістимо на сайті помітне повідомлення про внесення змін.

 

Якщо ви продовжите користуватися Сайтом, Ви автоматично приймаєте правила та обов’язки Угоди з користувачем.

 

КОНТЕНТ ТА АВТОРСЬКІ ПРАВА

Матеріали опубліковані на Сайті для Вашого особистого некомерційного використання.

 

Всі матеріали (або Контент), що опубліковані на Сайті, захищені авторським правом. Авторські права належать  або контролюються ТОВ “Куншт” (Власник/Сайт/Продавець/Ми) та авторами, вказаними у матеріалах.

 

Ви повинні дотримуватися всіх повідомлень про авторські права, інформації або обмежень.

 

Авторські права діють відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права.

 

Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати, створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково без дозволу Власника.

 

Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому.

 

Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Власника.

 

Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу і обсягом не більше півтори тисячі знаків оригінального тексту.

 

Використання більшого обсягу тексту можливе лише за умови отримання письмового дозволу Власника.

 

Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

 

Власник надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення в електронній або письмовій формі.

 

Власник залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів Компанії можливе тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

 

Якщо у вас є підстави вважати, що ваш вміст було скопійовано та/або доступне Сайту через порушення авторських прав, або що сайт містить посилання інший сайт, додаток, місце призначення або послугу, містить вміст або діяльність, що порушує ваші авторські права, ви можете повідомити нас, як описано нижче, у розділі, що стосується скарг на авторські права.


ПІДПИСКА

Іноді ми можемо вимагати, щоб ви надали персональну інформацію (також ваш ім’я, номер телефону (телефонів), адресу електронної пошти та / або адресу, а також іншу особисту інформацію)  для здійснення покупок або підписки, а також вказати номер кредиту, дебету або платіжного рахунку або іншу платіжну інформацію.

 

Окрім того, вас можуть попросити надати подібну інформацію по телефону, поштою, взаємодією з соціальними медіа або повідомленнями (наприклад, електронною поштою, SMS, MMS або іншими технологіями).

 

Ми можемо використовувати та надавати Вашу реєстраційну інформацію, як описано в нашій Політиці конфіденційності (посилання).

 

Ви погоджуєтесь, представляєте, гарантуєте, укладаєте та гарантуєте, що вся надана Вами реєстраційна інформація є точною, повною, актуальною та виключно вашою.

 

При реєстрації на Сервісі Ви не повинні видавати себе за когось іншого.

 

Ви несете повну відповідальність за збереження конфіденційності Вашої реєстраційної інформації. Ви не можете дозволити будь-кому іншому отримати та/або використовувати Вашу реєстраційну інформацію.

 

Ви не маєте права доступу та/або використання реєстраційної інформації інших користувачів.

 

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що ми можемо, і ви спеціально дозволити нам, обробляти всі операції, в тому числі без обмежень покупки та/або реєстрації для Продуктів, ініційованих використанням Вашої реєстраційної інформації.

ЗАБОРОНЕНО

 

Доступ/використання реєстраційних даних інших осіб, а також доступ/використання Послуг  за допомогою чужої реєстраційної інформації.

 

Здійснювати будь-яке комерційне, рекламне або маркетингове використання Послуг/Контенту, окрім винятків, передбачених Законом про авторське право.

 

Копіювати, збирати, сканувати, індексувати, очищати, збирати, отримувати, агрегувати або зберігати будь-який Контент сайту в тому числі за допомогою автоматизованого або ручного процесу або іншим чином, якщо ми прийняли кроки, що забороняють, забороняють або перешкоджають цьому;

 

КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

 

Послуга не призначена для користувачів у віці до 13 років, і таким користувачам прямо заборонено реєструватися для використання/придбання будь-яких Продуктів.

 

Зверніть увагу на те, що батьківський контроль (наприклад, комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та послуги фільтрації) може допомогти обмежити доступ до матеріалів, які вважаються неприйнятними для неповнолітніх.

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Щоб дізнатися як ми використовуємо інформацію про вас і ваші пристрої перегляньте Політику конфіденційності.


МАГАЗИН

Правила продажу товарів через інтернет-магазин (далі “Правила”) визначають порядок продажу представлених товарів і надання в зв’язку з таким продажем послуг, а також регулюють відносини між покупцем і продавцем товару.

 

Будь-який відвідувач може ознайомитися з описом і цінами представлених товарів, вибрати певні умови оплати і доставки, сформувати замовлення на сайті. Інтернет-магазин є місцем, де укладається договір про купівлю-продаж товару між продавцем і покупцем шляхом оформлення покупцем замовлення і відправки його продавцеві (фактичною адресою продажу товару є фактична адреса продавця, вказаний в розділі інтернет-магазину “Контакти”).

 

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ І ЦІНА ТОВАРУ

Пропозиція товару в його описі на інтернет-сайті www.kunsht.com.ua, умови придбання та ціна є публічним договором. Договір про купівлю-продаж товару між продавцем і покупцем-приватною особою вважається укладеним у разі підтвердження замовлення покупцем на сайті інтернет-магазину з доменним ім’ям www.kunsht.com.ua і отримання продавцем за допомогою Інтернету даних замовлення. Ціни на товари і послуги вказані в рахунку і відповідають цінам, представленим в електронному каталозі на момент його виписки.

 

Умови цього договору вважається виконаними з моменту доставки товару в місце, вказане покупцем. Право власності на товар переходить до Покупця після оплати і підписання ним товарно-супровідних документів при отриманні товару.

 

ДОСТАВКА ТОВАРУ

 

Продавець зобов’язаний передати покупцеві товар, якість якого відповідає умовам договору та інформації, представленої покупцеві під час укладання договору, а також інформації, доведеною до її відома при передачі товару.

 

Передача покупцеві товару проводиться шляхом перевезення транспортною компанією «Нова Пошта» з доставкою товару за місцем, вказаним покупцем або іншими способами доставки, обраними при оформленні покупцем замовлення (Інформація про доставку вказана в розділі інтернет-магазину “Доставка товару”).

 

Продавець зобов’язаний передати товар покупцеві у порядку і строки, зазначені в замовленні. Для доставки товарів в місце, вказане покупцем, продавець може використовувати послуги третіх осіб (з обов’язковим інформуванням про це покупця).

 

Якщо замовлення не доставлене протягом 7 робочих днів з моменту замовлення, Покупець повинен написати запит Продавцю.

 

Продавець зобов’язаний самостійно відстежувати відправлення.

 

Покупець є відповідальним за своєчасне отримання товару за місцем вказаним під час замовлення товару. У разі несвоєчасного вивезення товару Покупець сплачує усі нараховані доплати за зберігання товару.

 

ОПЛАТА ТОВАРУ

 

Оплата Товару здійснюється в гривнях, шляхом перерахування за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок Продавця. (Інформація з оплати вказана в розділі інтернет-магазину “Оплата товару”)

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

 

У разі продажу товару неналежної якості або з порушень умов договору, покупець зобов’язаний сповістити продавця за контактним телефоном. Повернути товар шляхом відправки поштової посилки з товаром на фактичну адресу (вказаний на сайті інтернет-магазину).

 

Всі розбіжності сторони вирішують шляхом переговорів. У разі неможливості їх вирішення шляхом переговорів, сторони повинні діяти відповідно до Законодавства України.

 

ГАРАНТІЇ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині. Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті: вказівки в замовленні неправильних даних; неправомірних дій третіх осіб.


Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після набрання чинності Правил, в результаті подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами (форс-мажор). В інших випадках невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

 

ІНШІ УМОВИ

Продавець вживає всіх передбачених законодавством заходів щодо недопущення розголошення персональних даних Покупця. При цьому не вважається розголошенням надання Продавцем інформації своїм агентам і іншим третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Покупцем.

 

Ми і Постачальники третьої сторони можемо стягувати плату за продукти, доступні через Сайт, та/або для доступу до будь-якої частини Сайту. Ви погоджуєтеся сплачувати всі такі збори за тарифами, що діють протягом розрахункового періоду, в якому вони сплачуються та сплачуються.

 

Якщо на Сайті не вказано інше, усі тарифи будуть конвертуватися та стягуватися у гривнях. Ми і Провайдери третьої сторони залишаємо за собою право змінювати суму або підставу для визначення будь-яких зборів, а також встановлювати нові збори.

 

Якщо ви надаєте нам кредитний, дебетний або платіжний номер рахунку або іншу платіжну інформацію під час реєстрації, під час придбання або в інший спосіб авторизації, ви надаєте нам дозвіл і наказуєте нам зберігати таку інформацію та сплатити всі Тарифи в такий спосіб оплати.

 

Ми можемо стягувати плату заздалегідь та на щоденній, щомісячній, щорічній, одноразовій або іншій основі. Тарифи на певні продукти можуть бути накладені на рахунок оператора мобільного зв’язку чи постачальника послуг третьої сторони. Усі збори стягуються негайно і, якщо не вказано інше, не підлягають поверненню.

 

Ви повинні повідомити нас про будь-які проблеми з розрахунками або невідповідність протягом тридцяти (30) днів після того, як вони з’являться на вашому рахунку; в іншому випадку ви відмовляєтеся від будь-якого права на оскарження або оскарження такої проблеми або розбіжності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: