Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиТисячі років аравійський півострів є домівкою для кочових народів пустелі. Щоб вижити в жорстких умовах, раніше їм доводилося ловити прудких газелей і диких зайців. Але вони не могли впоратись з цим самотужки. Допомагали салукі – одна з найдавніших порід собак для полювання. Щоб покращити мисливські навички, салукі розвинули виняткову швидкість і витривалість.
Ці собаки – одні з найшвидших на планеті. Їхні тіла – дуже худорляві. Навіть будова голови з точки зору аеродинаміки – краща, ніж у більшості сучасних собак. Хоча сьогодні швидкість салукі вже не рятує кочівників від голодної смерті, кочові племена арабів-бедуїнів усе ще живуть поруч із ними.
Які інфекційні захворювання можуть загрожувати українцям, зокрема військовим, в умовах війни з росією? Розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
Довкола української вишивки є чимало легенд та не надто досліджених тверджень. Олександра Сторчай з Музею Івана Гончара розповіла про найпоширеніші помилки, які стосуються вишивки та вишитих сорочок.
Забруднення водойм – ще один зі способів введення війни окупантами. Як розпізнати забруднення води та очистити її у побутових умовах?
Як створити комфортні умови для навчання дітей в умовах війни? Розповідає психологиня Світлана Ройз.
З початку повномасштабної війни частина українців почала переїдати, частина – недоїдати. Що з цим робити і як стрес впливає на харчову поведінку?
Як покращити якість сну в різних умовах під час війни та чим небезпечна депривація сну? Розповідає біологиня Ольга Маслова.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: