fbpx
ОСТАННІЙ ПОДКАСТ

Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

Читати

Повідомлення успішно надіслано

Для пошуку
введіть назву запису
ВІДЕО / 17 хв
Ґай Вінч: як практикувати невідкладну емоційну допомогу?
ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Що ми вчимо дітей про емоційну гігієну? Як так сталось, що ми проводимо більше часу, піклуючись про свої зуби, ніж про свої думки? Чому наше фізичне здоров’я є для нас набагато важливішим, ніж наше психічне здоров’я? Психолог Ґай Вінч розповідає як і чому ми повинні піклуватись про своє ментальне здоров’я.

«Як так сталось, що психічних травм ми зазнаємо значно частіше ніж фізичних? Таких травм як поразка, відмова чи самотність, стан яких може погіршуватись, якщо їх ігнорувати. І вони можуть мати величезний вплив на наше життя. І хоча існує безліч науково підтверджених прийомів, за допомогою яких ми могли б лікувати ці психічні травми, ми їх не використовуємо. Нам навіть на думку не спадає, що це варто робити. “У тебе депресія? Просто позбудься її, це все у твоїй голові”. Уявіть собі, що ви таке кажете людині зі зламаною ногою: “Просто йди. Це все в твоїй нозі”».

Статті
Космос
Один вдома?

Чи є життя на іншому боці нашої або будь-якої іншої галактики, чи Земля справді єдина така планета у цілому Всесвіті?

Технології
«Гра престолів»: дані знають, хто помре наступним?

Блог
Ти не більш ніж тварина?

Не можна порівнювати поведінку голуба й шимпанзе. Не можна проводити аналогії з мавпами, щурами чи бджолами. Людина - це складно.

Фізика
Темна, як ніч

Що таке темна матерія і чому проблема існування темної матерії, її властивостей та виявлення відповідних елементарних частинок наразі є однією із найбільш обговорюваних у сучасній астрофізиці, космології та ядерній фізиці.

Технології
Бізнес на крові

Елізабет Голмс пообіцяла світові революційну систему аналізу крові, яка мала врятувати життя мільйонам людей. Згодом з’ясувалося, що компанію побудовано на брехні, інтригах, панібратстві та шахрайстві, а технологія Голмс взагалі не працює.

Наука
На повторі: що таке пастки свідомості і як їх позбутися?

Емоції супроводжують нас завжди, тож від ставлення людини до своїх емоцій і стратегій, які вона обирає для їх регуляції, залежить і її психічне здоров’я і благополуччя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: