Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиВ інтернеті повно відео, де люди в окулярах віртуальної реальності падають, зіштовхуються зі стінами і навіть розбивають телевізори. Складно повірити, що вони настільки занурюються у ці світи, адже зазвичай якість зображення далека від реалістичного.
Коли ми дивимося на екран телефона чи телевізора, ми бачимо плоскі зображення. Але окуляри віртуальної реальності дають відчуття глибини видимого простору.
Крім того, наш мозок схильний реалістично сприймати віртуальні світи через аудіоефекти. Завивання вітру, поскрипування дошки над прірвою – усе це змушує наше серце битися швидше. Такі особливості сприйняття допомагають обманути наш мозок, який еволюційно ще не навчився розрізняти згенеровані комп’ютером світи.
Чи можна написати «Проєкт інтелект» на гривні й продати за мільйони доларів як NFT?
Що таке ДНК-генеалогія і як далеко кожний з нас може просунутися у вивченні свого роду?
Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?
Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.
Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?
Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: