Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиУсе почалося з 50 криланів-сміливців, які прилетіли в Аделаїду у 2010 році, подолавши тисячу кілометрів. Тепер цих «летючих лисиць» 22 тисячі. Удень вони шумлять на сідалах, а вночі шукають фруктові дерева, щоби поживитися фруктовими соками. Не гребують і набігами на комерційні ферми.
Місцеві вчені та команда кріейторів Animals with Cameras II вирішили зафільмувати нічні набіги цих криланів. Хоча розмах їхніх крил – понад метр, їхня маса становить не більше ніж кілограм. Тому під час регулярних оглядів фахівці в межах дослідницьких проєктів прикріпили до них легенькі камери, які важать лише 35 грамів. Це дозволило дослідникам зрозуміти, що крилани добувають їжу в межах міста.
Які інфекційні захворювання можуть загрожувати українцям, зокрема військовим, в умовах війни з росією? Розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
Довкола української вишивки є чимало легенд та не надто досліджених тверджень. Олександра Сторчай з Музею Івана Гончара розповіла про найпоширеніші помилки, які стосуються вишивки та вишитих сорочок.
Забруднення водойм – ще один зі способів введення війни окупантами. Як розпізнати забруднення води та очистити її у побутових умовах?
Як створити комфортні умови для навчання дітей в умовах війни? Розповідає психологиня Світлана Ройз.
З початку повномасштабної війни частина українців почала переїдати, частина – недоїдати. Що з цим робити і як стрес впливає на харчову поведінку?
Як покращити якість сну в різних умовах під час війни та чим небезпечна депривація сну? Розповідає біологиня Ольга Маслова.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: