Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиУ високогірних лісах Центрального Китаю живе рідкісний вид приматів – золотисті кирпоносі мавпи (rhinopithecus roxellana). Через короткий кирпатий ніс і довге коричнево-оранжеве хутро їх назвали на честь Роксолани. Дружина султана Османської імперії також мала довге золоте волосся й кирпатий ніс.
Ці мавпи живуть групами з кількох родин. У кожній родині є один самець і кілька самок зі своїми дітьми. Самці, які не належать до цих сімей, живуть холостяцькими групами.
Мати виховує дітей, але інші самиці теж піклуються про них. Коли народжується мавпеня, всі самки в родині поспішають обійняти новонародженого. Відірвати від обіймів їх може лише обід – свіже листя. У пошуках їжі ці примати пересуваються дедалі вище в гори. Вони – одні з найбільш холодостійких мавп.
Чи можна написати «Проєкт інтелект» на гривні й продати за мільйони доларів як NFT?
Що таке ДНК-генеалогія і як далеко кожний з нас може просунутися у вивченні свого роду?
Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?
Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.
Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?
Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: