Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиЗ хімічної точки зору морозиво – це неоднорідний розчин. І кожна складова морозива по-своєму важлива.
Повітряні бульбашки зазвичай становлять від 30% до 50% кінцевого об’єму. Саме вони полегшують відчуття холоду. Якщо повітря буде замало, то морозиво стане твердим, якщо забагато, то надто пінистим. Жир робить морозиво кремоподібним. Цукри визначають солодкість і м’якість морозива.
Останнім часом виробники намагаються зробити морозиво менш калорійним і солодким. Для цього вони замінюють цукри поліолами (багатоатомними спиртами), а жири – інуліном (поширеним в природі полісахаридом).
Які інфекційні захворювання можуть загрожувати українцям, зокрема військовим, в умовах війни з росією? Розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
Довкола української вишивки є чимало легенд та не надто досліджених тверджень. Олександра Сторчай з Музею Івана Гончара розповіла про найпоширеніші помилки, які стосуються вишивки та вишитих сорочок.
Забруднення водойм – ще один зі способів введення війни окупантами. Як розпізнати забруднення води та очистити її у побутових умовах?
Як створити комфортні умови для навчання дітей в умовах війни? Розповідає психологиня Світлана Ройз.
З початку повномасштабної війни частина українців почала переїдати, частина – недоїдати. Що з цим робити і як стрес впливає на харчову поведінку?
Як покращити якість сну в різних умовах під час війни та чим небезпечна депривація сну? Розповідає біологиня Ольга Маслова.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: