fbpx
ОСТАННІЙ ПОДКАСТ

Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

Читати

Повідомлення успішно надіслано

Для пошуку
введіть назву запису
ВІДЕО / 2 хвилини
Обличчя депресії
ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Художниця використала голову як полотно, щоб проілюструвати неврологічні процеси та емоції, пов’язані з депресією. Відео є частиною серії Grey Matters, за допомогою якої Аллен та Томпсон-Озер намагаються підвищити рівень обізнаності в основних неврологічних процесах, що пов’язані з порушеннями психічного здоров’я. За даними ВООЗ більш ніж 300 млн людей у світі переживає депресію. Не всі готові про це говорити, часто люди просто приховують проблему, ще більше погіршуючи свій стан. Проте коли ми хворіємо на грип, або коли ламаємо ногу — ми звертаємося до лікаря. Але чому ми не звертаємося до нього тоді, коли відчуваємо емоційний біль: провину, втрату, самотність? Саме такі стани є, особливо, якщо вони перманентні, здебільшого і призводять до порушень психічного здоров’я, таких як депресія, тривожність та інші.

Статті
Космос
Один вдома?

Чи є життя на іншому боці нашої або будь-якої іншої галактики, чи Земля справді єдина така планета у цілому Всесвіті?

Технології
«Гра престолів»: дані знають, хто помре наступним?

Блог
Ти не більш ніж тварина?

Не можна порівнювати поведінку голуба й шимпанзе. Не можна проводити аналогії з мавпами, щурами чи бджолами. Людина - це складно.

Фізика
Темна, як ніч

Що таке темна матерія і чому проблема існування темної матерії, її властивостей та виявлення відповідних елементарних частинок наразі є однією із найбільш обговорюваних у сучасній астрофізиці, космології та ядерній фізиці.

Технології
Бізнес на крові

Елізабет Голмс пообіцяла світові революційну систему аналізу крові, яка мала врятувати життя мільйонам людей. Згодом з’ясувалося, що компанію побудовано на брехні, інтригах, панібратстві та шахрайстві, а технологія Голмс взагалі не працює.

Наука
На повторі: що таке пастки свідомості і як їх позбутися?

Емоції супроводжують нас завжди, тож від ставлення людини до своїх емоцій і стратегій, які вона обирає для їх регуляції, залежить і її психічне здоров’я і благополуччя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: