Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиЗ 2011 року японська компанія Nikon проводить конкурс відеороликів з-під мікроскопа «Маленький світ у русі» (Small World in Motion). Цього року переможцем став Фабіан Вестон, зафільмувавши мікроорганізми в кишківнику живих термітів. Він хотів проілюструвати симбіотичні стосунки між термітами та мікроорганізмами, що допомагають цим комахам переробляти спожиту целюлозу. За його словами, найважче було забезпечити правильні хімічні умови середовища, тому фінальне відео стало результатом багатьох спроб і помилок.
На другому місці – відео Стефані Гейчі та Крістофера Г’юза з Університету Каліфорнії в Ірвайні. Вони зафіксували, як розвивається штучно створена людська мікропухлина протягом десяти днів. Третє місце посів українець Андрій Савицький з відео, на якому дафнія звичайна (її ще називають водяною блохою) народжує дитинчат.
Які інфекційні захворювання можуть загрожувати українцям, зокрема військовим, в умовах війни з росією? Розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
Довкола української вишивки є чимало легенд та не надто досліджених тверджень. Олександра Сторчай з Музею Івана Гончара розповіла про найпоширеніші помилки, які стосуються вишивки та вишитих сорочок.
Забруднення водойм – ще один зі способів введення війни окупантами. Як розпізнати забруднення води та очистити її у побутових умовах?
Як створити комфортні умови для навчання дітей в умовах війни? Розповідає психологиня Світлана Ройз.
З початку повномасштабної війни частина українців почала переїдати, частина – недоїдати. Що з цим робити і як стрес впливає на харчову поведінку?
Як покращити якість сну в різних умовах під час війни та чим небезпечна депривація сну? Розповідає біологиня Ольга Маслова.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: