Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиКоманда Куншту побувала на Міжнародному астронавтичному конгресі 2018 в Бремені. Нам вдалося поспілкуватися з багатьма представниками космічної індустрії і ми не втрималися й зняли з ними влог. Дивіться перший випуск, в якому: директор департаменту планування та міжнародних відносин Французького космічного агентства Жан Паскаль Ле Франк розповідає, що потрібно Україні, аби потрапити до ESA; хто і як використовує блокчейн у космічній індустрії (спойлер: цей хто – киянин); віце-президент з Надійності конструювання і польотів в SpaceX розказує, чи планує компанія базу на орбіті, а робот зі штучним інтелектом Саймон допомагає астронавтам на МКС і вміє жартувати. Тим часом Роберт Зубрін проводить екскурсію виставкою космічних проектів.
Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?
Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.
Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?
Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?
Чи можуть спалахи на Сонці та магнітні бурі провокувати погане самопочуття в людей?
Як кіно стало частиною пропагандистської та політичної ідеології росії та чи можна якось дати цьому раду?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: