fbpx
ОСТАННІЙ ПОДКАСТ

Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?

Читати

Повідомлення успішно надіслано

Для пошуку
введіть назву запису
ВІДЕО / 12 хвилин
VLOG #1:
Куншт на IAC 2018
ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Команда Куншту побувала на Міжнародному астронавтичному конгресі 2018 в Бремені. Нам вдалося поспілкуватися з багатьма представниками космічної індустрії і ми не втрималися й зняли з ними влог. Дивіться перший випуск, в якому: директор департаменту планування та міжнародних відносин Французького космічного агентства Жан Паскаль Ле Франк розповідає, що потрібно Україні, аби потрапити до ESA; хто і як використовує блокчейн у космічній індустрії (спойлер: цей хто – киянин); віце-президент з Надійності конструювання і польотів в SpaceX розказує, чи планує компанія базу на орбіті, а робот зі штучним інтелектом Саймон допомагає астронавтам на МКС і вміє жартувати. Тим часом Роберт Зубрін проводить екскурсію виставкою космічних проектів.

Статті
Космос
Один вдома?

Чи є життя на іншому боці нашої або будь-якої іншої галактики, чи Земля справді єдина така планета у цілому Всесвіті?

Технології
«Гра престолів»: дані знають, хто помре наступним?

Блог
Ти не більш ніж тварина?

Не можна порівнювати поведінку голуба й шимпанзе. Не можна проводити аналогії з мавпами, щурами чи бджолами. Людина - це складно.

Фізика
Темна, як ніч

Що таке темна матерія і чому проблема існування темної матерії, її властивостей та виявлення відповідних елементарних частинок наразі є однією із найбільш обговорюваних у сучасній астрофізиці, космології та ядерній фізиці.

Технології
Бізнес на крові

Елізабет Голмс пообіцяла світові революційну систему аналізу крові, яка мала врятувати життя мільйонам людей. Згодом з’ясувалося, що компанію побудовано на брехні, інтригах, панібратстві та шахрайстві, а технологія Голмс взагалі не працює.

Наука
На повторі: що таке пастки свідомості і як їх позбутися?

Емоції супроводжують нас завжди, тож від ставлення людини до своїх емоцій і стратегій, які вона обирає для їх регуляції, залежить і її психічне здоров’я і благополуччя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: