Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиПам’ятаєте посадку MASCOT на астероїд? Ми розпитали у людей, які працювали над місією, а що нам з тих досліджень у космосі? А як щодо знайомства з Стівеном Чіном, який займається розробкою штучного інтелекту в JPL (Лабораторії реактивного руху NASA) та працював над місією Розетта? Розетта вивчала комету Чурюмова-Герасименко, яку відкрили українці Клим Чурюмов і Світлана Герасименко.
Також дивіться інтерв’ю з Клавдією Кесслер, яка за її ж словами, народилась не в той час, тому не змогла стати астронавткою. Але не здалась і створила Першу фундацію німецьких астронавток. А Крістоф Маркравд, який займається квантовою фізикою, розповідає чому потрібно вкладатися у фундаментальну науку. Дивіться у нашому влозі з ІАС. А також продовження екскурсії з Робертом Зубріним, який закликає летіти на Марс, але не так як планує Lockheed Martin.
Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?
Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.
Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?
Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?
Чи можуть спалахи на Сонці та магнітні бурі провокувати погане самопочуття в людей?
Як кіно стало частиною пропагандистської та політичної ідеології росії та чи можна якось дати цьому раду?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: