Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиПредки китів спершу вийшли на сушу, а потім повернулися назад у воду. Та є один вид акул, що одного дня, можливо, вийде на сушу. Це еполетові акули оката. Вона має товсті й округлі м’язисті плавці, за допомогою яких пересувається по дну або сушею.
Акули цього виду можуть витримувати дуже високу температуру води. На суші вони сповільнюють дихання й серцебиття, що дає їм змогу перебувати поза водою протягом години чи навіть більше.
Які інфекційні захворювання можуть загрожувати українцям, зокрема військовим, в умовах війни з росією? Розповідає лікар-інфекціоніст Федір Лапій.
Довкола української вишивки є чимало легенд та не надто досліджених тверджень. Олександра Сторчай з Музею Івана Гончара розповіла про найпоширеніші помилки, які стосуються вишивки та вишитих сорочок.
Забруднення водойм – ще один зі способів введення війни окупантами. Як розпізнати забруднення води та очистити її у побутових умовах?
Як створити комфортні умови для навчання дітей в умовах війни? Розповідає психологиня Світлана Ройз.
З початку повномасштабної війни частина українців почала переїдати, частина – недоїдати. Що з цим робити і як стрес впливає на харчову поведінку?
Як покращити якість сну в різних умовах під час війни та чим небезпечна депривація сну? Розповідає біологиня Ольга Маслова.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: