Ми під'їдаємо крихти cookies за вами. Навіщо це нам?
ЧитатиКоли ми уявляємо, як виглядають прибульці, то згадуємо картинки, які бачили у фільмах і книжках. Часто інопланетяни нагадують людей. Хоча у нас немає жодних причин вважати, що розвиток життя на інших планетах міг би бути подібним до еволюції організмів на Землі. Людині властиве бажання переносити свої риси на інші речі, зокрема прибульців. Навіть з можливостями сучасних технологій частина кінотворців і далі обігрують традиційні образи позаземних створінь. Так, Неоморф з нового фільму «Чужий: Заповіт» нагадує оригінального Ксеноморфа з першої частини фільму.
Інколи режисери відходять від традиції зображення людиноподібних прибульців і вигадують нові створіння, наприклад, істоту мімік у фільмі «На межі майбутнього». Але створити щось зовсім нове без якоїсь основи неможливо. Тому чимало кінотворців надихаються природою. Наприклад, на створення прибульців у фільмі «Прибуття» – гептаподів, що бризкають чорнилами, – команду фільму надихнули восьминоги. А Ґрут із «Вартових галактики» нагадує дерево.
Чому краще утриматися від «дикого» промислу морепродуктів, особливо у водоймах, де цвіте вода?
Що стало передумовами приходу диктаторів до влади на прикладі фашистської Італії, нацистської Німеччини та путінської росії? Розповідає співавтор і ведучий каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв.
Як змінюється світосприйняття військових і що ми можемо зробити, аби висловити їм вдячність і допомогти в адаптації до мирного життя?
Як війни, голод та важкі психологічні травми залишають слід у геномі людини й чи можемо ми на це якось повпливати?
Чи можуть спалахи на Сонці та магнітні бурі провокувати погане самопочуття в людей?
Як кіно стало частиною пропагандистської та політичної ідеології росії та чи можна якось дати цьому раду?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: